
ISH is THIS: energiek, dynamisch en hoopvol!
De nieuwe voorstelling This is ISH van Marco Gerris. Beeld door Fenna van der Vliet.
6 mannelijke, 6 vrouwelijke dansers en een beatboxer maken samen dit spektakel. Daarnaast zorgt een live DJ voor de opzwepende beats en geluidseffecten. Ze dansen alleen, in duo’s of met de hele groep samen. Het is alsof ze elkaar steeds afstoten en aantrekken: moeten we samen of alleen strijden? Het toneelbeeld blijft in beweging. De verschillende dans- en muziekstijlen wisselen elkaar af en lopen in elkaar over. Het ene moment kijk je naar hiphop en urban dancemoves, het volgende moment naar een jazzchoreografie. In enkele stukken wordt op klassieke muziek gedanst waar een snelle beat onder is De nieuwe voorstelling This is ISH van Marco Gerris. Beeld door Fenna van der Vliet.
This is ISH toont in anderhalf uur de overgang van een diepe uitzichtloze wereld naar een wereld met hoop. Al is de dans niet altijd tiptop uitgewerkt, uniek en origineel is ISH zeker! Met positieve drive en energie springen, rennen en rollen de dansers met gemak over het podium. This is ISH is een zeer dynamische voorstelling vol humor, kracht en passie voor dansen. Heb jij zin in een boeiende avond vol dans en energie die eindigt met een ‘happy end’? Dan moet je zeker naar This is ISH!
Gezien: 27 november 2012
Waar: Parktheater Eindhoven
This is ISH van ISH is nog te zien op maandag 14 januari 2013 om 20.00 uur in Theater aan de Parade. Met gratis hip hop workshop voor bezoekers op dinsdag 8 januari! Meer info & tickets.
Foto's: Fenna van der Vliet